ماده یک: تعاریف

قوانین جمهوری اسلامی ایرانمنظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. از جمله قوانینی که وبسایت احسان صفایی تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.

توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین وبسایت احسان صفایی و کاربران می‌باشد.  

سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «وبسایت» استفاده شده است منظور وبسایت احسان صفایی می‌باشد.

محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش «فروشگاه» یا بخش‌های دیگر وبسایت موجود است. چه این آموزش‌ها به‌ صورت دانلودی باشند چه فیزیکی. چه کتاب باشند چه دی‌وی‌دی آموزشی. چه آموزش ضبط‌شده باشند چه دوره آنلاین و یا دوره حضوری.

ماده دو: موضوع فعالیت

بند 1: وبسایت در زمینه موسیقی فعالیت می کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بند 2: خدمات وبسایت به‌ طور کلی به شرح زیر است:

–ارائه دوره های آموزشی در قالب ویدئوهای ضبط شده

–ارائه پروژه های ساخته شده در نرم افزار جهت الگوبرداری و یادگیری نکات آموزشی

–برگزاری کلاس های آنلاین

–پذیرفتن سفارشات و انجام خدماتی نظیر تنظیم، میکس و مسترینگ

–مقالات آموزشی

–دانلود فایل ها و نرم افزارهای مربوط به موسیقی

ماده سه: حساب کاربری

بند 1: ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در وبسایت رایگان می‌باشد. اشخاص برای ثبت نام باید به بخش ثبت نام مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات وبسایت می‌باشد.

بند 2: هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از وبسایت استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

بند 3: هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، وبسایت می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام وبسایت را ندارد.

بند 4: اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و وبسایت هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

بند 5: درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، وبسایت می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

بند 6: اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. وبسایت مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.

بند 7: در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه شخص احسان صفایی و یا وبسایت ایشان پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، وبسایت می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

ماده چهار: مسئولیت های وبسایت

بند 1: اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و وبسایت تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

بند 2: وبسایت تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

بند 3: وبسایت تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. وبسایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از وبسایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

ماده پنج: مسئولیت های کاربر

بند 1: کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، وبسایت هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

بند 2: اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. وبسایت فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و وبسایت هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند وبسایت می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

بند 3: کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، وبسایت حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای وبسایت نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

ماده شش: ارتباطات

بند 1: کاربر با ثبت‌نام در وبسایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف وبسایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و وبسایت این امکان را به کاربر می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.

بند 2: اطلاعات تماسی که کاربر در وبسایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. وبسایت تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماس دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

بند 3: در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، طبق بند 2 ماده شش، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه وبسایت نخواهد بود.

بند 4: کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با وبسایت در ارتباط باشد.

بند 5: وبسایت فقط از راه های ارتباطی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که پیامی غیر از راه های ارتباطی اعلام‌شده دریافت کردید اولا توجه نمایید که مرجع ارسال پیام‌ها وبسایت نیست و ثانیا مراتب تخلف را به سامانه پیامکی 300097270 گزارش دهید تا از طریق مراجع قانونی و قضایی نسبت به سوءاستفاده‌ها اقدام شود.

بند 6: ممکن است وبسایت برای اطلاع رسانی اخبار مهم به کاربر از خطوط تبلیغی مخابرات استفاده کند. در این صورت حتما لینک وبسایت در انتهای پیامک درج خواهد شد. پیامک هایی که با نام وبسایت احسان صفایی به کاربر فرستاده می شوند اما لینک وبسایتی غیر از وبسایت احسان صفایی در آن ها درج شده به هیچ وجه مورد تایید وبسایت نیستند.

ماده هفت: نظرات

بند 1: کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف وبسایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.

بند 2: نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.

بند 3: نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.

بند 4: کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.

بند 5: وبسایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

بند 6: وبسایت می تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.

بند 7: در صورت نقض موارد بندهای 3 و 4 از ماده هفت، وبسایت می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

ماده هشت: تبلیغات در وبسایت

بند 1: درصورتی‌که تبلیغاتی در وبسایت انجام شود، وبسایت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.

بند 2: درصورتی‌که کاربری قصد انجام تبلیغات در وبسایت را داشته باشد باید موضوع را از طریق راه‌های ارتباطی با وبسایت در میان بگذارد. پس از بررسی و در صورت تایید موضوع، تبلیغات طبق شرایط و ضوابطی که برای شخص ارسال می‌گردد انجام خواهد شد.

ماده نه: فورس ماژور

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده وبسایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور وبسایت هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی وبسایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز وبسایت مسئولیتی ندارد.

ماده ده: بازگشت وجه

بند 1: به طور پیش فرض هیچ کدام از محصولات وبسایت ضمانت بازگشت وجه ندارند و اگر محصولی دارای ضمانت بازگشت وجه باشد، در صفحه همان محصول به آن اشاره شده و شرایط بازگشت وجه نیز ذکر می گردد.

بند 2: کاربر قبل از شرکت در دوره های آموزشی موظف است شناخت کافی را از مدرس کسب نماید و با علم به این که آموزش های مدرس مورد نظر مفید بوده و حد نصاب های لازم را دارد، در دوره آن مدرس شرکت کند. وبسایت  هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رضایت کاربر از دوره خریداری شده ندارد.

بند 3: کاربر موظف است امکانات لازم را برای استفاده از محصولات وبسایت تهیه کند. به عنوان مثال: اگر یک پروژه آموزشی برای این که به درستی اجرا شود، نیاز به نصب نرم افزارهای خاصی داشته باشد، کاربر موظف است آن نرم افزارها را نصب کند. همچنین اگر به دلیل قدیمی و ضعیف بودن رایانه کاربر، مشکلاتی برای استفاده از دوره های آموزشی یا اجرای پروژه های آموزشی برای کاربر ایجاد شود، وبسایت هیچ مسئولیتی ندارد